BALUSTRADY SZKLANE | Co powiedział klient o swojej balustradzie?
10
post-template-default,single,single-post,postid-10,single-format-standard,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Co powiedział klient o swojej balustradzie?

11 Mar Co powiedział klient o swojej balustradzie?

[espro-slider id=30]

Ostatnimi czasy zgłosił się do mnie klient z kolejnym zamówieniem, na szkło Lacobel. Jednak nie o tym zamierzam napisać mój kolejny wpis. Tematyką tego wpisu będą balustrady szklane .

Jakiś czas temu montowałem w domku jednorodzinnym u tego własnie klienta owe balustrady. Było to jakieś 3 lata temu więc postanowiłem zapytać się o opinie na temat balustrady ze szkła .

g2

Oto jego opinnia:

„Na początku chciałbym bardzo Panu podziękować za sprawny i szybki montaż balustrady szklanej. Moja balustrada prezentuje się niesamowicie, idealnie odgradzając powierzchnie schodów od reszty mieszkania. Szkło  jest według mnie materiałem wielce wyrafinowanym i sprawiającym, że wnętrza są o wiele bardziej ekskluzywne. Niesamowita jest także grafika na szkle , którą pan wykonał. Balustrada szklana to chyba najlepszy element wyposażenia mojego domu.  Zakochałem się w szkle 😉 Następną rzeczą, którą wykonam jest szkło Lacobel ,  w mojej łazience i kuchni. ”

Jak widać i słychać balustrady szklane cieszą się coraz lepsza opinią wśród klientów!

1Comment
  • Wini
    Posted at 10:33h, 11 kwietnia Odpowiedz

    Bardzo fajny artykuł, sam mam balustradę zamontowaną przez glassio. Bardzo polecam!

Post A Comment

wordpress theme powered by jazzsurf.com